Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 11 серпня 2021, питання №46861

Чи можна взяти відстрочку ?

Добрий вечір , підскажіть будь ласка ,якщо можете
Дитина позбавлена батьківського піклування . Закінчив університет, проходив обхідний лист і у війскоматі йому дали повестку , він підписав її бо без цього не хотіли підписувати обхідний
Чи може він взяти зараз відстрочку ?

Відповіді юристів (2)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Доброго дня, Сергію!

    Відповідно до частини 3 статті 17 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за власним бажанням може надаватися призовнику, який є особою з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

    Закон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

    Особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - особи віком від 18 до 23 років, у яких у віці до 18 років померли або загинули батьки, та особи, які були віднесені до дітей, позбавлених батьківського піклування.

    Ви можете скористатися правом на відстрочку до настання Вам 23 років.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 2 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 30 років досвіду

    Здравствуйте!

    До 24 может быть отсрочка от призыва на срочную воинскую службу, при предоставлении документов подтверждающих указанные Вами обстоятельства.

    Если ему более 23 лет, то необходимо обратить внимание на иные законные основания для получения отсрочки от призыва на срочную воинскую службу.

    Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально через Звернутися.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України