Задайте питання юристу

887 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Права людини, 05 вересня 2021, питання №48321

Чи можна притягнути до відповідальності колишнього чоловіка,який розповсюджує неправдиву інформацію?

Доброго дня. Розлучилась з чоловіком після 15 років шлюбу через його небажання мати дітей.
Після цього вже на протязі року він розповсюджує неправдиву інформацію стосовно того, що я повія і саме тому ми розлучились. Це наносить мені моральну шкоду,адже моя репутація була кристально чистою до цього і я дорожила цим. Чи є якийсь шанс законно його наказати і спростувати дані твердження?

Відповіді юристів (2)

    Змисла Марта
    Змисла Марта 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 6 років досвіду

    Добрий вечір.

    Є різні законні способи можливого впливу на колишнього чоловіка. Одним із таких є: заяви про вчинення насильства, позов про захисти, честі і гідності тощо.

    У разі необхідності детальнішої консультації, то звертайтесь через мій профіль.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Добрий вечір. В такому випадку Вам краще подати до суду позов про захист честі та гідності. Він подається саме у випадках поширення завідомо неправдивих негативних відомостей про особу.

    Ви можете звертатись до мене з цим питанням. Я можу написати для Вас текст позовної заяви та надати детальну правову консультацію чи надати інші юридичні послуги.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA