Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Адміністративне право, 16 вересня 2021, питання №48971

«Наруга над державною символікою»

Доброго дня, хочу спитати Вас, що потрібно робити в такій ситуації.
Троє хлопців зняли Державний Прапор України і «кінцем палиці» доторкнулися до “п‘ятої точки» одному із товаришів, це все зазнято на відео і на даний момент перебувають у відділку поліції.
Але зацих трьох зрозуміло що їх притягнуть до певної відповідальності, але ще були хлопець і дівчина, які нічого не робили, дівчина зафільмувала це, а на відео чутний голос хлопця який нічого не робив із прапором, але його також хочуть притягнути до відповідальності, на відео його не видно, тільки впізнали по голосу.
Як можна вирішити цю ситуацію із хлопцем якого не видно на відео, але чутний голос і його хочуть притягнути до відповідальності, що поьрібно робити в такому випадку?

Дякую за відповідь

Відповіді юристів (1)

    Лошаков Євген Миколайович
    Лошаков Євген Миколайович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 10 років досвіду

    Доброго дня!

    Рекомендую звернутись за захистом до адвоката. Лише тоді буде гарантія, що працівники поліції не зможуть Вас ошукати. Якщо дійсно особа поза кадром лише була присутня в описаній Вами ситуації, то він є свідком, але ніяк не підозрюваним/обвинуваченим.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA