Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Для бізнесу, 04 січня 2022, питання №53941

Обслуговування клієнтів без маски

Доброго дня, поліція написала протокол за те що обслуговував клієнтів без маски.
Наскільки реально отримати штраф 17 тис. І чи можна якось уникнути штрафу або оскаржити його?

Відповіді юристів (2)

    Петренко Евгений
    Петренко Евгений 2 роки тому

    Юрист, м. Харків, 8 років досвіду

    Доброго дня, Вас ще не оштрафували. Це можете зробити лише суд.

    Штрафу у такому розмірі можна уникнути, але потрібно детальніше розбиратися в ситуації.

    По-перше, як фіксували правопорушення?

    По-друге, які пояснення Ви надали?

    Звертайтесь, допоможу.

    Малик Олександр Володимирович
    Малик Олександр Володимирович 2 роки тому

    Адвокат, м. Вінниця, 10 років досвіду

    Добрий день!

    Для детального аналізу ситуаціїї потрібно вивчити всі матеріали справи, оскільки протокол про адміністративне правопорушення в будь-якому разі направлять до суду.

    Тому для захисту ваших прав потрібно обрати індивідуальну позицію для Вас.У мене особисто є позитивна практика оскарження штрафів за порушення правил карантинних обмежень, з якою Ви можете ознайомитися за посиланням і за необхідності записатися на консультацію.

    https://www.malyk.com.ua/news/publication/yak-oskarzhiti-shtraf-za-porushennya-karantinu

    Як оскаржити штраф за порушення карантину

    Що робити, якщо на мене склали адмінпротокол про порушення карантину?

    Передусім не панікувати. Зрозумійте: протокол не дорівнює штрафу. Працівник поліції лише складає протокол, а питання щодо накладення на вас штрафу розглядає суд. Тобто протокол разом з іншими матеріалами справи спочатку відправлять до суду, і тільки після цього суд розглядатиме справу про адміністративне правопорушення.

    Якщо ви не погоджуєтеся з діями поліції, вважаєте протокол безпідставним, у жодному разі не сперечайтеся й не ображайте працівника поліції. Так ви лише нашкодите собі. Пам’ятайте, що в протоколі ви маєте право письмово викласти свої пояснення, зауваження, що стосуються обставин, за які вас притягають до відповідальності.

    Досить часто суди закривають справи про адміністративні правопорушення через те, що в протоколах допущено помилки, або з них взагалі неможливо встановити наявність складу правопорушення тощо.

    До речі, за відсутність надітої маски чи респіратора в громадському місці працівники поліції складають не протокол, а постанову. До суду таку постанову не відправляють. Але якщо ви не погоджуєтеся з нею, то можете її оскаржити до суду протягом 10 днів.

    Якщо стосовно вас склали протокол або прийняли постанову про адміністративне правопорушення, зверніться по допомогу до адвоката. Шанси на успіх у таких справах є. Розповім про успішний захист свого клієнта, якого притягнуто до відповідальності за порушення карантину.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA