Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как можно мне с братом разделить имущество родителей? У нас есть квартира в которой прописан брат его жена и взрослая дочь. Там жили родители за которыми ухаживала я он никак не помогал и приезжал раз в год на час. Типа проведать. Родители болели очень. Я лечила и побольницам бегала я. Я живу в частном домике маленьком 31кв.м дом старый и стоит на подпорках чтобы не упал. Живу с двумя детьми без мужа ( его и не было) один ребенок несовершенно летний, второму 19ть не работает. Я инвалид 3й группы ( почти не хожу или тяжело с палочкой). Домик мне мать отписала по завещанию. Брат хочет забрать все. Сказав мне что моего ничего нет. Как мне быть????
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Юрист, м. Миколаїв, 5 років досвіду
Вітаю!
Якщо у заповіті вказані лише Ви, то й спадкувати будете лише Ви, оскільки, як я зрозумів, немає осіб, які мали б право на обов'язкову частку у спадщині (малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).
При наявності заповіту питання щодо відшкодування вартості розумних витрат, які були зроблені одним з них або іншою особою на утримання, догляд, лікування та поховання спадкодавця не є актуальним, оскільки заповідач може без зазначення причин позбавити права на спадкування будь-яку особу з числа спадкоємців за законом. У цьому разі ця особа не може одержати право на спадкування.
Водночас, важливим в сьогоднішніх умовах є час відкриття спадщини та чи не було пропущено строк прийняття спадщини.
Якщо у Вас залишились питання, звертайтеся через кнопку "Звернутися".