Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
916 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
После смерти отца мать хочет вступить в наследство. Говорит что бы вступить ей в наследство нужно детям написать отказ от наследства. Это обязательно?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, 25 років досвіду
Добрый день.
Для того что бы ответить на Ваш вопрос необходимо знать дополнительную информацию.
1. Не составлял ли умерший завещание?
2. Кто проживал с умершим на момент его смерти?
3. Кто подал заявление о принятии наследства?
После получения ответов на эти вопросы можно будет дать подробную консультацию. Для получения консультации и подробной инструкции по поводу действий в Вашей ситуации, Вы можете обратится к мне с помощью зеленой кнопки вверху.
Добрый вечер!
Умерший (Это отец моего мужа)не составлял завещяние. С умершим проживала жена, (мать моего мужа).
За принятия наследства подвала жена умершего.
И я бы хотела узнать, что бы мать моего мужа вступила в наследство надо писать отказ сыну и дочьки от наследства или ненадо.
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю!
Чи складав померлий заповіт?
Якщо ні, то відбуватиметься спадкування за законом. І у такому випадку спадкоємцями буде дружин померлого і діти.
Тому потрібно вирішувати це питання між спадкоємцями.
Для більш детальної консультації звертайтесь індивідуально, натиснувши зелену кнопку «Звернутися»!
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. Якщо спадкодавець залишив заповіт на дітей, то його дружина може схиляти дітей до відмови від спадщини для того, щоб і вона спадкувала свою частку. Відмова спадкоємця за заповітом від прийняття спадщини не позбавляє його права на спадкування за законом.
Якщо спадкодавець не залишив заповіту, то спадкувати після нього можуть другий з подружжя, який перебував на час смерті спадкодавця у зареєстрованому шлюбі з ним та його юридично діти, також-батьки (якщо вони ще живі).
Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних додаткових правничих послуг з даного питання чи інших запитань. Я можу, зокрема, надати Вам детальну юридичну консультацію з цього питання.