Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Адміністративне право, 16 липня 2022, питання №69413

Попался с вырубкой сухих(лежащих)дров.

Поймали работники лесхоза во время пилки бензопилой сухих(лежащих)веток,вызвали СОГ,при составлении протокола работники лесхоза связались с своим руководством и расказали о случившемся.В связи с чем ими было принято решение,что ущерб не нанесен и притензий ко мне они не имеют,так как было напилено меенее 0,5 кубов и они все сухие и лежали на земле и это все было документально зафиксировано.На суде был наложен арест на мое имущество,а именно бензопила и авто на котором я приехал,в связи с провождением дополнительной экспертизы дров,так как не далеко от того места где я был была массовая выпилка сырых деревьев.Почему наложили арест,ведь к выпилке деревьев я не причастен?

Відповіді юристів (3)

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Добрый день.

    Для того что бы ответить на Ваш вопрос, на основании чего наложен арест, необходимо видеть документ. Скорее всего это постановление следственного судьи в рамках досудебного следствия, но не видя документ что-то определенное сказать невозможно.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі. За потреби може бути надана письмова консультація.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Громадянам дозволяється безоплатно без спеціального дозволу збирати окремі гілки, які лежать на землі в лісі. Розпилювати валежник-колоди, які лежать на землі в лісі та сухостій-померлі дерева, які ще стоять на пеньках можна на підставі дозволу-лісорубного квитка.

    На експертизі, можливо, важко буде встановити спиляння дерев, від яких залишились пеньки, саме Вашою чи не вашою бензопилою, бо верхні сторони пнів будуть просто рівними від спилювання та біля них буде тирса.

    Ви можете звертатись до мене для надання додаткових правничих послуг з цього чи інших запитань.

    • Олег Клієнт 2 роки тому

      Дякую вам за відповідь.Щоб точніше вам розповісти як воно було.1 липня я заїхов на своєму авто в посадку,щоб пильнути трішки дров для лазні,(уточнюю що ніколи не пиляю сире дерево і навіть сухе яке стоїть,тому що я вважаю це свого роду браконьєрство,беру тільки те що лежить на землі і тільки сухе),перепилявши декілька гілок глянув навкруги і побачив що мене знімають,згодом я дізнався що то були працівники лісгоспу які знаходились не подалік,так як в іншій частині посадки було випиляно 37 сирих дерев,і там же знаходилась СОГ.Коли працівники підійшли до мене і визвали СОГ то звісно почали розбиратися,писати протоколи,свідчення і пояснювальні.В пояснювальних від працівників лісгоспу було написано(після того як вони поговорили зі своїм керівництвом)що претензій до мене вони не мають тому що збитків я їм не наніс так як напиленого було мало і все сухе.Авто моє забрали на штраф майданчик,де воно знаходиться і на даний час.5 липня мене визвали на суд де була справа по накладенню арешту на моє майно і було сказано що до всих пиляних мною дров є підозра що я можу бути причасним до пиляння тих 37 сирих які зпиляли не подалік.Хоча є фото,відео фіксація де я був і що пиляв то в суді про це навіть і не говорили,і суд не прийняв до уваги пояснювальні від прцівників лісгоспу,що збитку нанесено не було,тому вирішили провести експертизу дров моїх і тих 37ми.Коли це все закінчиться ніхто мені відповісти не може,але майно під арештом і авто на штраф майданчику де за кожну добу прибавляється штраф.То скільки ж це може тривати?


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України