Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 20 липня 2022, питання №69706

Заява щодо альтернативного ознайомлення

Чи можу я не підписувати заяву, яку вимагає роботодавець? Які можливі наслідки не підписання заяви?Заява від мого імені на альтернативне повідомлення мене, щодо моїх прав і обов'язків на мій номер або мою пошту.

Відповіді юристів (3)

    Богачевська Ольга Дмитрівна
    Богачевська Ольга Дмитрівна 2 роки тому

    Юрист, м. Дніпро, 6 років досвіду

    Доброго вечора. У даному випадку перш за все це має бути передбачено у трудовому договорі з роботодавцем, про ознайомлення працівника з наказами (розпорядженнями), повідомленнями, іншими документами роботодавця щодо його прав та обов’язків допускається з використанням визначених у трудовому договорі засобів електронних комунікаційних мереж з накладенням удосконаленого електронного підпису або кваліфікованого електронного підпису.

    Якщо виникнуть питання звертайтесь особисто через кнопку "Звернутися".

    • Роксолана Клієнт 2 роки тому

      Дякую, за відповідь. У трудовому договорі не вказано, зараз з введенням військового стану надіслали бланки заяв з вимогою принести фізично чи поштою надати оригінал заяви з фізичним підписом. Чи маю право не писати цю заяву взагалі?

      • Богачевська Ольга Дмитрівна
        Богачевська Ольга Дмитрівна 2 роки тому

        Юрист, м. Дніпро, 6 років досвіду

        У трудовому договорі за згодою сторін можуть передбачатися альтернативні способи ознайомлення працівника, крім інформації, визначеної пунктом 4 частини першої статті 29 ЗУ КЗпПУ, що доводиться до відома працівників у порядку, встановленому цією статтею.

        Тобто можуть передбачатися альтернативні способи ознайомлення працівника. І це все має бути за згодою сторін, знову ж у трудовому договорі прописано мало б бути. Примусити Вас ніхто не може.

        Якщо консультація була для Вас корисною, буду вдячна за відгук.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України