Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Фінансове право, 22 липня 2022, питання №69855 250₴

Довідка про надходження доходів

Банк просить довідку про надходження доходів, сам офіційно не працюю і представити її не можу. Гроші накопичені

Відповіді юристів (3)

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович
    40%

    Добрый день. Доход от перепродажи (обмена) криптовалюты подлежит налогообложению на общих основаниях. Поэтому, если этот доход является не систематическим, то он должен быть отображен лицом при подаче ежегодной декларации о доходах. На основании этого Вам налоговая может выдать справку. Если Вы этот доход не декларировали или же он получен в текущем году, то никаких документов Вы предоставить не можете.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    Айвазян Юрій Климентійович
    30%

    Доброго дня, Радіоне!

    В таких випадках банк керуються Постановою НБУ від 19.05.2020 № 65 Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу.

    Банк зобов'язаний здійснювати належну перевірку нових та наявних клієнтів у випадках, передбачених у статті 11 Закону про ПВК/ФТ.

    Банки можуть вимагати документи про джерело доходів при таких операціях:

    • зняття готівки з рахунку в касі банку;
    • внесення готівки на рахунок в касі банку.

    Серед документів, які можуть стати Вам при нагоді у таких випадках можна зазначини наступні:

    • копія декларації про майновий стан і доходи;
    • копії документів, що підтверджують отримання спадщини,
    • довідка або інформація, отримана в установленому законодавством порядку відповідного державного податкового органу;
    • документи, що підтверджують отримання страхової суми за договором страхування,
    • виграш в лотерею, придбання права на скарб;
    • договір про отримання кредиту;
    • довідки з інших банків щодо залишку на рахунках / виписки по рахунках і т.д. (з підтвердженням, що джерела походження коштів банком вивчено);
    • копії документів, що підтверджують джерела походження коштів близьких осіб (якщо в поясненні щодо джерел походження коштів клієнт зазначає, що кошти отримані від близької людини);
    • виписка (довідка) уповноваженого банку про надходження на рахунок коштів у гривнях, отриманих на території України як оплата праці, авторські гонорари, премії, призи, відшкодування шкоди на виробництві, відшкодування за страховками і рішенням суду, виплачені відсотки по депозиту (не рахуючи саму суму депозиту).

    Будуть питання, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого профілю.

    Гончаренко Константин
    30%
    Гончаренко Константин 2 роки тому

    Юрист, м. Суми, 5 років досвіду

    Доброго дня!

    Хтось з родичів має подарувати Вам отримані кошти на підставі договору дарування з нотаріалним посвідченням , джерело походження цілком законне ,

    Підтвердженням для Вас та банку про походження коштів буде нотаріальний договір дарування від матері чи батька, що цілком законно.

    якщо надалі виникнуть обставини для підтвердження доходу Ви подаете у 2023 році декларацію до податкової за місцем реєстрації " про майновий стан та доходи у якій серед іншого вказуєте отримання доходу у вигляді коштовного подарунку у вигляді грошових коштів, згідно договору дарування (ЯКИЙ додається до декларації як доказ походження коштів, та відповідно сплачуєте:

    ПДФО -18%

    ВЗ -1,5%

    податок при дарувані від родичів першого ступеню споріднення 0%( мати , батько )

    З повагою,

    Костянтин Гончаренко


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA

Офіційний блог Юрісти.UA 19 0 23 лист. 2024
Офіційний блог Юрісти.UA 0 0 19 лист. 2024