Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Спадщина, 19 серпня 2022, питання №71627

Сімейне право, право на житло

Добрий вечір, підкажіть будь ласка, є дім в якому проживає і приписані матір, дочка і внучка(дитині 7 років), матір зробила на себе документи на хату,право власності, після смерті бабушки і тепер заради свого нового коханця хоче вигнати дочку з дитиною на вулицю, чи має вона на це право?

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня!

    Мати не має на це право. Вона може це зробити тільки в судовому порядку!

    Будить питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю!

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю!

    Вона не має такого права. Якщо особи зареєстровані за цією адресою, тим паче дитина, виселення можливе тільки в судовому порядку.

    Всього доброго! Якщо Вам потрібна детальна консультація або алгоритм дій, натискайте зелену кнопку "Звернутися".

    Згорнути

    ₴ Віддячити Вилучити

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович рік тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. На практиці матір з дитиною, які проживають в житлі на законних підставах, не прийнято звідти виселяти. Зняття з реєстрації з житла (виписка) здійснюється-за згодою прописаного-через центр надання адміністративних послуг чи інший місцевий орган державної влади, а всупереч волі зареєстрованого-в судовому порядку.

    Якщо причиною конфлікту з матір'ю є підбурювання на те її коханця, то дочка може звернутись до поліції із заявою про вчинення проти неї злочину домашнього (сімейного) насильства тощо.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань. Я можу, зокрема, надати Вам детальну правову консультацію та написати для Вас текст заяви в поліцію.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України