Задайте питання юристу

916 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 29 серпня 2022, питання №72151

Ограничения общения со свекровью

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, можно ли ограничить общение с бывшей свекровью?
Я в разводе, есть ребенок 7 лет, есть муж, бывшая свекровью периодически звонит, ругаться со мной и оскорбляет, то что я якобы не даю ей с ребенком говорить ( хотя у ребенка есть планшет и можно звонить ей в любое время), то что пришлет соцслужбу проверять условия и кучу всяких гадостей, что не пускают ребенка к ней, хотя сейчас в стране война и я не могу как мать отпускать куда-то своего ребенка
Бывший алименты не платит и периодически звонят трепать нервы и оскорблять

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Це питання точно не до юристів!

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Якщо вона Вам вже не приходиться свекрухою, бо Ви розлучились з її сином, то Ви маєте право заявити їй, щоб вона не зверталась до Вас. Ви можете пригрозити їй зверненням до правоохоронних органів.

    Початкове провадження по адміністративному правопорушенню домашнє (сімейне) насильство та досудове слідство по однойменному злочину здійснює поліція. Ви можете звернутись до поліції.

    Обмежувальний припис може передбачати, зокрема, і обмеження спілкування з постраждалою дитиною та заборона наближатися на визначену відстань до місця проживання (перебування), навчання, роботи, інших місць частого відвідування постраждалою особою. Обмежувальний припис видається на строк від одного до шести місяців. Право звернутися до суду із заявою про видачу обмежувального припису стосовно кривдника мають: 1) постраждала особа або її представник.

    Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних додаткових правничих послуг з цього чи інших питань. Я можу, зокрема, написати для Вас текст заяви в поліцію.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України