Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
885 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
После смерти матери когда я могу получить право собственности на ее квартиру, как единственная дочка, куда обращатьс
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, 24 роки досвіду
Добрый день.
Для вступления в наследство Вы должны подать заявление через любого из нотариусов. В настоящее время, в период военного положения, срок на подачу заявления - 10 месяцев, по истечению которых Вы можете получить свидетельство о праве на наследство.
Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.
спасибо большое за ответ
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Зверніться до нотаріуса для відкриття справи про спадщину. Поки що це все, що Вам треба зробити.
Будуть питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото.
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. В умовах воєнного стану можна звертатись не тільки до нотаріуса за місцем відкриття спадщини, а й до будь-якого іншого працюючого нотаріуса України. Така законодавча норма стосується насамперед біженців, які не проживають в населеному пункті, в якому знаходиться спадкове майно і був зареєстрований спадкодавець, також-проживаючих на окупованій території, на якій нотаріуси рідко працюють.
Спадкоємець має право подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини. Нотаріус заводить спадкову справу та по-можливості працює зі спадковим реєстром.
Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань.