Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

03 вересня 2022, питання №72448

чи попадають стаття 185ч2ч3

я украв 2телефона і корову. ну за корову мене оправдали дали сроку 4года5місяців через 2місяці. буде 2года як я сиджу. мені осталось 2..7 допоможіть як написати помилування

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Вадиме!

    Ось Вам зразок клопотання про помилування:

    Клопотання про помилування

    Президенту України

    ___01220, м. Київ, вул. Банкова, буд. 11

    П. І. Б. засудженого,

    що відбуває покарання у ___

    установі виконання покарань ___

    Адреса: ___

    КЛОПОТАННЯ (про помилування)

    __.__.20__ р. ___ районним судом ___ області у справі № ___/___/__ було винесено вирок про визнання мене, Кузьменко В. П., винним у вчиненні злочинів, передбачених ст. ___

    ч. 1, ___ ч. 1 КК України та призначено:

    за ст. ___ ч. 1 КК України – ___ (___) років позбавлення волі;

    за ст. ___ ч. 1 КК України – ___ (___) роки позбавлення волі.

    На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у вигляді ___ (___) років позбавлення волі.

    Початок строку відбуття покарання обчислюється з ___ ___ 20___ року.

    Призначене покарання я поки що відбуваю в ___ установі виконання покарань ___.

    Переконливо прошу вас помилувати мене, повністю звільнивши від подальшого відбування покарання або замінити мені невідбуту частину покарання більш м’яким покаранням з таких підстав:

    • Я є людиною похилого віку та до закінчення строку відбуття покарання можу не дожити.
    • Злочини, за які мене засуджено, розкриті за мого сприяння. Я зізнався у злочині та розкрив усі подробиці для того, щоб слідство закінчилося і справу було передано до суду. В справі не було жодного прямого доказу, який свідчив би про мою провину. Ця обставина врахована судом як пом’якшувальна та свідчить про те, що я цілком усвідомив свою провину та, зізнавшись у скоєному, посприявши розкриттю злочину, довів, що не становлю значної суспільної небезпеки.
    • За місцем відбування покарання характеризуюся позитивно і порушень режиму утримання не допускаю.
    • Я повністю усвідомив свій вчинок, вчинений мною злочин і щиро розкаявся в ньому, став на шлях виправлення та не становлю суспільної небезпеки. Я позитивно характеризуюся як чесна та порядна людина, спокійна і неконфліктна.
    • Ці злочини були вчинені мною вперше вже у похилому віці. Я повністю усвідомив свою помилку та її наслідки.

    Відповідно до положення про порядок здійснення помилування, затвердженого Указом Президента України від __.__.___ року № ___/___ це Положення визначає порядок здійснення Президентом України помилування відповідно до пункту 27 частини першої статті 106 Конституції України.

    Помилування засуджених здійснюється у вигляді:

    • заміни довічного позбавлення волі на позбавлення волі на строк не менше двадцяти п’яти років;
    • повного або часткового звільнення від відбування як основного, так і додаткового покарання;
    • заміни покарання або не відбутої його частини більш м’яким покаранням.

    Право клопотати про помилування має особа, яка засуджена судом України і відбуває покарання в Україні.

    Клопотання про помилування може бути подано після набрання вироком законної чинності, а у разі розгляду справи в касаційному порядку – після прийняття рішення відповідним судом.

    Клопотання про помилування особою, засудженою судом України, яка відбуває покарання в Україні, або засудженою судом іноземної держави та переданою для відбування покарання в Україну без умови про незастосування помилування, подається через адміністрацію установи виконання покарань або іншого органу, який здійснює виконання кримінальних покарань. Адміністрація в установленому порядку реєструє клопотання і протягом п’ятнадцяти днів з дня подання направляє його до Адміністрації Президента України разом із копіями вироку, ухвали та постанови суду, докладною характеристикою про поведінку особи та ставлення її до праці з викладеною письмово думкою адміністрації і, як правило, спостережної комісії або служби у справах неповнолітніх про доцільність помилування, а також іншими документами і даними, які мають значення для розгляду питання про застосування помилування.

    ПРОШУ:

    Помилувати мене, П. І. Б., повністю звільнивши від подальшого відбування покарання або замінити невідбуту частину покарання більш м’яким покаранням.

    Додаток: копія вироку, характеристика та ін.

    ___ ___ 20__ р. ___/ П. І. Б. (засудженого)


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України