Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 14 вересня 2022, питання №72982

Чи можна вжити певних заходів щоб будинок залишився чоловікові, який по праву був його з самого початку?

Скажіть, будь ласка, є будинок який був зареєстрований на чоловікові, потім він переписав на свою матір, бо вона переживала щоб дружина в разі розлучення не претендувала на частку. Пройшло багато років і ця матір хоче поділити будинок на двох людей:
на цього чоловіка(син її) та дочку від іншого шлюбу (сестра на даний момент не приписана) . Сестрі будинок не потрібний, вона сказала сплатити гроші. Але чому цей чоловік через свою помилку колись повинен платити гроші за свій же будинок з сестрою стосунки погані). Що в даному випадку можна зробити та чи є якісь можливі дії в даному випадку???

Відповіді юристів (2)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю!

    По суті, мама власник і вона має право розпоряджатися своїм майно на власний розсуд.

    У даному випадку питання має вирішувати на рівні сімейних стосунків.

    Оскаржити наскільки я розумію дарування сином квартири мамі, дуже складно.

    У випадках необхідності детальної консультації, тисніть зелену кнопку «Звернутися»

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго лня!

    Власник будинку має право розпоряджатися ним на свій власний розсуд.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України