Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 22 вересня 2022, питання №73333

Іпотечний будинок. Поділ при розлучені

Будинок в іпотеці, банк не проти того щоб "узаконити" право власності на дружину (в реєстрах будинок і так на ній), колишній чоловік готовий підписати мирову угоду, якою він визнає що всі 100% права власності будинку належать дружині. Іншого майна для поділу немає, компенсація чоловіку також не передбачається. Чи прийме суд таку мирову угоду?

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Олеже!

    Якщо суд вирішує питання про поділ майна, то цілком достатньо.

    Будуть питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Так як, поділу підлягає не тільки активи подружжя, але й його борги, то варіант при якому і право власності на майно і відповідно борги будуть визнані за одним із подружжя є цілком прийнятним. Єдине питання у формі виразу банку згоди на таку угоду.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України