Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
916 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброе утро. Скажите пожалуйста,являются ли правомерными действия моей бывшей жены.
Мы в разводе,у нас есть сын,ему 5 лет,она подала на алименты,но когда началась война, она взяла моего сына,и вместе со своей мамочкой,уехали в росию,когда на границе Украины некого не было(то есть официально они границу не проезжали). Сейчас она живёт в Белгороде,и поддерживает диктатуру Путина. Можно ли как то снять с себя обязано ть по оплате алиментов. Я то ей присылал,даже недавно,на карту монобанка,но мне не приятно что мои гривны меняют на пидарублики,и слушать бред которым она заболела,на счет русского мира.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Конституцією України передбачено обов'язок батьків утривати своїх дітей. ТОМУ СКАСУВАТИ АЛІМЕНТИ НЕ МОЖЛИВО. Ст 52. Консультації України.
ЩО СТОСУЄТЬСЯ НЕ ЛЕГАЛЬНОГО ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ,
виїзд із зони бойових дій через окуповані території на територію Росії не є порушенням закону. Такий перетин відбувається у стані крайньої необхідності, що відповідно до статей 17, 18, 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення виключає адміністративну відповідальність
Задавайте додаткові питання або тисніть кнопку звернутися.
Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Даниле!
Це питання дуже складне. Зараз, допоки триває війна, Вам наврядчи вдасться притягнути її до відповідальності, як також повернути додому дитину! На жаль... Між РФ та Україною припинені будь-які дипломатичні стосунки, як також не діють домовленності про правову допомогу.
Втім Ви можете звернутись із заявою про незаконний перетин кордону з боку Вашою дружини. Незаконне перетинання державного кордону або спроба незаконного перетинання державного кордону України - це перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або з використанням підробленого документа чи таких, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади (стаття 2041 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь на них відповісти!