Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 24 листопада 2022, питання №76186

Розлучення і мої права

Добрий день. У мене питання мій чоловік з яким я непроживаю вже більше 2 років за кордоном на роботі офіційний
У нас є син 8років.Якого він не забезпечує.чи потрібно мені знати назву фірми для розлучення і подальшого позову на елементи?

Відповіді юристів (4)

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Для розлучення та стягнення аліментів назва фірми де працює чоловік не обов'язкова. Це може знадобитися на етапі визнання рішення про стягнення аліментів. Для того щоб рішення могло бути виконано за кордоном, передбачена спеціальна процедура, але для того щоб дати ґрунтовну консультацію з цього приводу необхідно отримати від Вас додаткову інформацію, для чого Вам необхідно звернутися за персональною консультацією.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Для розлучення цього знати не обов'язково. Готуйте позов і подавайте до суду. Суд розлучить навіть при умові його перебування за кордоном.

    Костюк Любовь Тарасовна
    Костюк Любовь Тарасовна рік тому

    Адвокат, м. Київ, 24 роки досвіду

    Для позову про розлучення місце роботи вашого чоловіка не потрібно, але якщо ви хочете стягти аліменти, а ваш чоловік отримує дохід за кордоном, то вам потрібно буде отримати рішення спочатку в Україні, а потім звернутися до компетентного органу (суду) іноземної держави з клопотанням про визнання та виконання рішення суду України.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня!

    Вам не обов'язково знати де працює чоловік. Достатньо звернутись з пощовом до суду!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України