Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 29 листопада 2022, питання №76379

При розрахунку заборгованості по аліментах

При розрахунку заборгованості по аліментах у ст 195 є термін "не працював" . Боржник стверджує що працював на своїй земельній ділянці, отримував дохід у вигляді свочів. Чи правильно застосовують для розрахунку середню зарплату для місцевості?

Відповіді юристів (3)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, правильно.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 32 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня!

    Аліменти розраховуються з грошових надходжень, як підтверджені документально.

    Дивіться постанову КМУ від 26 лютого 1993 р. N 146: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/146-93-п#Text

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    В сенсі вказаної статті "не працював", визначається як те, що особа не має документально підтвердженого постійного заробітку, на який можливо звернути звернути стягнення по аліментам.

    Тому сезонний дохід від торгівлі овочам з власної присадибної ділянки вважається мінливим та тимчасовим і підпадає під диспозицію. ч. 2 ст. 195 СК України.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України