Задайте питання юристу

912 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 03 грудня 2022, питання №76541

Безпідставне звільнення.невиплата розрахункових

Доброго дня.мене звільнили безпідставно(керівник сам написав наказ,начебто на підставі моєї усної заяви в телефонному режимі,але я такого не говорила)дізналась про це через 2 тижні ніхто мене не попереджав,і весь цей час я виконувала свої обов'язки.звін мені не заплатив ні за відпрацьований час ні навіть розрахункові

Відповіді юристів (3)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, для вирішення вашого питання треба звертатись до суду.

    Через суд можливо поновити я, та вимагати матеріальної і моральної компенсації, а також на компенсацію за порушення затримки виплати заробітної плати.

    Вам треба як умога бистріше вирішувати дане питання. Строк позовної давності 3 місяця з дня коли ви дізнались про порушення прав.

    Якщо вас звільнили через телефону розмову, це не є підставою для звільнення. Вас повинні поновити через суд, без жодних проблем.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Перспективи на ви1граш в цій справі у Вас високі, але Вам треба негайно звертатись до суду, а також залучитись підтримкою адвоката. Тому щі трудові справи доволі складні і потребуть спеціальних знань і досвіду.

    Виникнуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Якщо консультація була корисною, активуйте сіру галочку і залиште відгук на знак подяки.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Яніно.

    Очевидне беззаконня, а тому Вам потрібно звертатись до суду. Варто підготувати позовну заяву про визнання наказу про Ваше звільнення незаконним та вимагати поновлення Вас на посаді та компенсацію коштів.

    Шанси на успіх достатньо високі, але варто зробити велику роботу.

    У випадках необхідності детальної консультації, тисніть зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України