Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Добрий день.
Допоможіть.
Потрібен взірець для написання заяви до суду.
Я розлучений з 2008 року. Виплачую аліменти на дітей 1991,1994,2004 років народження.
З 2013року за вироком російского суду відбуваю покарання у вигляді позбавленя волі.
З 2013 по 2019 на тереторії росії. З 2019 по даний час згідно міжнародної конвенції в україні,по місцю проживання.
За час відбування покарання у росії у мене набіг борг у сумі 60 000 грн.
На даний час наймолодшому сину виповнилося 10 листопада2022року 18років. Він з березня місяця по 10 листопада перебував в Іспанії,а зараз мешкає і працює у Польщі. Колишня дружина не працює з 1991року про що в мене є довідка.
Чому я маю утримувати непрацюючю дорослу жінку, якщо наймолодший син вже декілька років не вчиться,не проживає з матірью,не отримує коштів,які з мене вираховують.
Прошу допомогти. Переслати мені через інтернет зразок заяви для зверненя у суд з питання відміни аліментів.
sergejoleksandrovic71@gmail.com
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (3)
Адвокат, 25 років досвіду
Доброго дня.
В Вашому випадку потрібно більш детальна інформація і зразок заяви не допоможе. Адже мова йде не про припинення стягнення аліментів, а про існуючий борг. В ситуації потрібно розбиратись грунтовніше.
Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Отримувати дорослу жінку не треба, а от виплатит борг по аліментах, скорше за все, прийдеться. Втім для зменшення суми боргу Вам дійсно треба звернутись до суду. Проте одразу скажу, що зробити таке шансів небагато. Крім того, Вам треба обов'язково мати підримку адвокату, яку Ви можете отримати безкоштовно, звернувшись за безоплатною правовою допомогою.
Безоплатна правова допомога гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.
Безоплатна правова допомога поділяється на первинну та вторинну.
Право на безоплатну первинну правову допомогу мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України. Безоплатна первинна правова допомога включає, зокрема, такі види правових послуг:
1) надання правової інформації;
2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань;
3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають категорії осіб, що визначені статтею 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:
1)захист;
2)здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
3) складення документів процесуального характеру.
Суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги є:
1) органи виконавчої влади;
2) органи місцевого самоврядування;
3) фізичні та юридичні особи приватного права;
4) спеціалізовані установи;
5) центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги в Україні є:
1) центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
2) адвокати, включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.
Звернення про надання безоплатної первинної правової допомоги надсилаються або подаються особами, які досягли повноліття, безпосередньо до центральних та місцевих органів виконавчої влади, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відповідно до їх компетенції.
Звернення про надання безоплатної первинної правової допомоги, що стосуються дітей, надсилаються або подаються їх законними представниками, що стосуються осіб, визнаних судом недієздатними, або дієздатність яких обмежена судом, надсилаються або подаються їх опікунами чи піклувальниками.
Подати звернення до Мін’юсту про отримання безоплатної первинної правової допомоги можна шляхом заповнення форми у розділі «ЗВЕРНУТИСЯ ДО МІНІСТЕРСТВА», що міститься за посиланням: https://minjust.gov.ua/feedback, а також шляхом надіслання звернення на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 або на електронні адреси: themis@minjust.gov.ua, callcentre@minjust.gov.ua.
У разі виникнення уточнюючих питань, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото.
Якщо ж відповідь була достатньою, активуйте сіру галочку на знак подяки та залиште відгук.
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня. Не зовсім коректне питання.
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.