Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 02 березня 2023, питання №81528

Через какое время исполнитель должен разблокировать зарплатных счет ?

Вчера отправили заявление и все соответствующие документы исполнителю которые она говорила нужны что бы снять арест , она сказала по вайберу бросить.мы отправили она прочитала и тишина!сколько времени у нее есть по закону?и должен ли быть входящий номер таких заявлений

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Ірина!

    Такі заяви, зазвичай, повинні подаватися персонально, надсилатися поштою або електронним зверненням на офіційну електронну адресу відповідної виконавчої служби. Ввважайте, що повідомленням виконавця через вайбер Ви, насправді, ніякої заяви не зробили!

    Буде бажання порадитись зі мною персонально, натискайте кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче відповім на Ваші питання!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня, Ірино!

    Якщо арешт накладений на банківський рахунок, Вам потрібно виконати наступні дії:

    • Надіслати квитанцію виконавцю і запитати в нього, коли провадження буде закрито. У разі потреби наступного дня знову нагадати про себе.
    • Впевнитися, що виконавець надіслав до банку інформацію про необхідність розблокування рахунку.
    • У випадку якщо пройшло два робочих дні, а рахунки не розблоковано — зателефонувати до банку через гарячу лінію та запитати, чи отримали вони лист про розблокування.
    • Якщо ні — знову телефонувати виконавцеві та просити надіслати листа ще раз. Далі банк передасть цю інформацію в виконавчу службу, яка закриє провадження про арешт.

    Якщо банк є учасником Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП), то зняття арешту займе від 15 хвилин до декількох днів.

    У разі надходження документів, що підтверджують одну з підстав для зняття арешту з майна, виконавець зобов`язаний винести постанову про зняття арешту не пізніше наступного робочого дня. Окрім цього, виконавець має надіслати цю постанову в той же день органу (установі), якому для виконання надіслано постанову про накладення арешту на майно боржника.

    За порушення строків прийняття рішень та вчинення виконавчих дій виконавці несуть відповідальність в порядку, встановленому законом.

    Якщо після отримання документів, що підтверджують підстави для зняття арешту з майна, виконавець не прийняв відповідне рішення, ви маєте право звернутися зі скаргою до начальника відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець. У випадку отримання відмови у задоволенні скарги чи взагалі неотриманні такої відповіді, необхідно звертатися до суду з позовною заявою про зняття арешту з майна.

    При виникненні додаткових питань натискайте "Звернутися". Всього доброго! Бережіть себе!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України