Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 21 травня 2023, питання №85608

Право власності на майно

Доброго дня , я хотів би дізнатися хто має право власності на майно яке було куплене батьками дитині в період не повноліття (зараз повнолітня якщо це впливає на питання) в основному меблі одяг та техніка

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Артеме!

    Питання треба конкретизувати. Якщо, наприклад, йдеться про розділ майна при розлученні - це одне.

    Якщо ж про шось інше... Одним словом не вистачає подробиць.

    В будь якому випадку особа стає власником майна лише при оформленні відповідного правочину. Все інше треба доказувати. Іноді в судовому порядку.

    У разі виникнення уточнюючих питань, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Потрібно більше деталей для повноцінної відповіді. Звертайтесь.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович рік тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Таке майно вважається власністю осіб, які його купили та заплатили за нього гроші, тобто батьків дитини. На таке майно нема документів про право власності, якщо тільки в документації по купівлі-продажу відповідного майна не зазначено ім'я та прізвище покупця. Одяг, який куплявся для дитини та її особисті речі можуть вважатись подарованими дитині.

    Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних правових послуг з цього чи інших запитань. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з рядом різних правничих послуг, написати тексти юридичних документів чи надати інші правничі послуги.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA