Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 25 червня 2023, питання №87261

Как уйти в сзч правильно

Как мне уйти армии я мобилизованный , не контракте и не срочник , служить не намерен больше не моё ето совсем, у меня не позволяет моё здоровье служить полноценно на мои жалобы по здоровью командиру всё равно, мне страшно за мою жизнь что я потеряю оставшееся у меня здоровье и стану инвалидом . Вопрос как уйти в сзч так чтобы было наименьшее наказание.

Відповіді юристів (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня!

    СЗЧ в будь якому разі передбачає серйозну відповідальність. Тому радив би цього робити ні при яких обставинах.

    Якщо у Вас є проблеми зі здоров'ям, напищіть рапорт командиру частини про направлення на ВЛК. Теоретично Вас можуть з такими сиптомами визнати обмежено придатним, й це дасть можливість не брати участь у бойових діях. Я можу Вам сприяти в реалізації такого плану дій.

    Виникнуть додаткові питання чи потреба у отриманні персональної консультації, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь Вам допомогти!

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Владе!

    СЗЧ - це завжди теоретично кримінальна відповідальність. Раджу все таки подати письмовий рапорт безпосередньому командиру про направлення Вас до медичної частини, а потім - на ВЛК. Якщо не відреагують, тоді подати письмові скарги на гарячі лінію МОУ та Уповноваженого ВР з прав людини. А вже потім дивитись по ситуації...

    Всього доброго. Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України