Задайте питання юристу

912 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 20 липня 2023, питання №88679

Подавати на аліменти чи лишати батьківства?

Доброго дня. Я в шлюбі, але чоловік почав пити, вже півтора роки немає стабільної роботи. Нашій дитині 10 місяців. Через постійні сварки, я пішла. Він сказав, щоб сама забезпечувала дитину. Дитина на штучному вигодовуванні, очевидно, що я зараз неможу вийти на роботу і забезпечувати себе і дитину. Чи є сенс подавати на аліменти, якщо я знаю, що він їх недуже то й платить (2 дітей від попереднього шлюбу). Чи вимагати, щоб він писав відмову від дитини? Чи є виплати одиноким мамам?

Відповіді юристів (2)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, подавайте на аліменти, якщо не буде платити.оді позбавляйте батьківських прав.

    Відмовитися від дитини не можлива.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Міла!

    Є сенс подавати на аліменти, оскільки при живому батькові дітей Вас не не визнають матір'ю одиначкою. Ви також можете ставити питання про позбавлення батька його прав.

    Будуть уточнення, звертайтесь до мене особисто. Для того треба лише нажати кнопку "звернутись" біля моєї відповіді з фото.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України