Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Потрібен практикуючий спеціаліст, адвокат з міжнародного усиновлення, який займеться нашою справою.
Ситуація наступна: на початку війни дитячий будинок виїхав в Польшу. Громадянка Польщі познайомилася з трирічною дитиною з цього сиротинцю і опікується ним вже більше року. Хоче усиновити (або стати офіційним опікуном) цю дитину як можна швидше. Жінка не заміжня, має високооплачувану роботу, нерухомість в Польщі.
За потребою готова приїхати в Україну для оформлення.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Тетяна!
Порядок усиновлення іноземцем сироти або дитини, позбавленої піклування, такий:
Усиновителями не можуть бути (визначено Статтею 212 СК України):
Не можуть бути усиновлювачами інші особи, інтереси яких суперечать інтересам дитини.
Після того, як справа сформована, слід особисто або через представника зареєструватись для її подачі
Реєстрація відбувається у Мінсоцполітики за адресою:
м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, 01601;
тел.: (044) 226-24-45, факс (044) 289-00-98.
За наявності висновку компетентного органу країни проживання, який підтверджує можливість заявників бути усиновлювачами (пункт 3 вищезазначеного переліку документів). У день згаданої реєстрації заявникам або їх представникам повідомляється про дату подання справи.
Потім справа подається особисто заявником або його представником до Мінсоцполітики за вищезазначеною адресою. Зверніть увагу, що справа подається в окремій папці, на титульній сторінці якої зазначаються країна проживання, прізвище та повне ім’я заявника, а на звороті титульної сторінки – перелік поданих документів, підписаний заявником або його представником. У правому верхньому куті першої сторінки кожного документа зазначається порядковий номер цього документа відповідно до переліку.
Для зручності користування та належного зберігання справи подаються у папках відповідних кольорів:
УВАГА! Мінсоцполітики не приймає до розгляду справи, що надійшли поштою.
Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото з відповіддю.
з відповіді не зрозуміло ви готові зайнятися нашою справою? реально отримати позитивний результат?
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіВідповім чесно: роботи - краю не видко, а результат - так щоб на всі 100% - непрогнозований (Ви ж знаєте, як працює ця бюрократична, сильно корумпована система). До того коштувати це буде зовсім немало... я навіть наперед не берусь сказати скільки. Хоча спробувати можна було б, але з урахуванням зазначеного вище. ))
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіМожна попередньо просто поговорити оп телефону: Вам і мені. Там побачимо, чим скінчиться ця розмова.