Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
916 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Повна ліквідація державної установи. Кажуть, що треба писати заяву на звільнення при ліквідації. Чи це так
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Юрист, м. Чернігів, 10 років досвіду
Доброго вечора.
Ні, не пишеться.
При звільненні по скороченню за п.1 ст. 40 КЗпП України (у вашому випадку у зв'язку з ліквідацією установи) адміністрація повинна видати наказ та відповідно до статті 49-2 КЗпП України персонально повідомити Вас під підпис про наступне звільнення за вказаною підставою не пізніше ніж за два місяці.
Однак при звільненні за вказаною підставою працівнику повинні виплатити вихідну допомогу у розмірі не менше середньогом місячного заробітку.
Тому, щоб не нести додаткові фінансові витрати, роботодавець скоріш за все і говорить, щоб Ви написали написати заяву на звільнення за власним бажанням або за угодою сторін.
Не пишіть та не підписуйте таких заяв (досить часто роботодавці хитрять, самі друкують такі заяви і дають їх на підпис працівникам).
Всього доброго. Сподіваюсь, що Вам допоміг.