Задайте питання юристу

885 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Соціальне забезпечення, 15 жовтня 2023, питання №94857

Постійний догляд за мамою

Доброго дня.
В мене питання стосовно здійснення постійного догляду за мамою,вона має
пожиттєву інвалідність,когнітивні порушення,також є пенсіонером за віком.Я пройшов необхідних медичних фахівців,виробив довідку ЛКК про потребу в постійному догляді та зібрав пакет документів і подав у місцевий відділ соцзахисту.Ми з мамою зареєстровані у місті,але маємо будинок діда у селі,в якому живемо вже 13 років.Документи я подавав у відділ соцзахисту по місцю реєстрації,у місті.Чи є правомірним те , що мене направляють подавати документи до селищної ради до якої належить це село.Там обмежений сільський бюджет,і грошову допомогу на непрофесійній основі можуть не виплачувати взагалі за відсутностю коштів.Що порадите в даній ситуації?
Село розташоване в 7 км від міста,думаю це не проблема для того щоб комісія приїхала з міста і перевірила умови..
Буду вдячний за відповідь!

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович рік тому

    Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Доброго дня, Василю!

    Якщо Вас не дуже цікавить компенсація за догляд (насправді, вона мізерна), Ви можете отримати право на догляд і без неї. Це передбачено у підставах на відстрочку. Достатньо довідки ЛКК, яка у Вас і так вже є, та спільної реєстрації. До того треба додати лише Ваше свідоцтво про народження.

    Втім, без огляду на мою заувагу, вимоги соцзахисту несправедливі. Ви повинні отримувати компенсацію за місцем реєстрації.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Нове у блогах Юристи.UA