Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Доброго дня. Я розлучена, двоє дітей, чоловік виплачує аліменти. Старшій дитині вже 18 років, нову позовну направила в суд, скоро рішення буде. В колишнього заблокований рахунок і щоб розблокувати він просить мене, щоб я написала якусь заяву, що не проти. Я не писала, бо треба було вказати, що не проти заборгованості, а не хочеться бути в мінусі. А тепер виявснилося,що в нього переплата. Він не проти переплати. Але ж просить знову написати заяву, щоб відкрили йому рахунок доступ до грошей, а в заяві вкажуть, що є переплата. Чи можна рахувати переплату, як додаткові витрати на дітей? Чи що мені робити? Дякую.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Юрист, м. Дніпро, 24 роки досвіду
Спілкуватися у чатіТой з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину.
Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.
Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
Відповідно до статті 185 Сімейного кодексу України додатковими витратами на дитину, викликаними особливими обставинами, зокрема, є витрати, пов'язані з розвитком здібностей дитини, а також витрати через наявне захворювання, каліцтво тощо.