Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Фінансове право, 27 листопада 2023, питання №97590

позов залити без руху, а забеспечення повернути

Доброго дня. Подала позов про визнання нотаріального напису таким, що не підлягає виконанню + забеспечення позову + ходотайство про звільнення від сплати судових зборів. Зараз на сайті судової влади пишуть, що позов залишено без руху, а зобеспечення повернути. В ухвалах, я так зрозуміла, що потрібно сплатити судові збори. Підкажіть будь ласка, чи потрібно подавати забеспечення знову, як що його повертають? Чи достатньо сплати збори і відправити квітанції до суду разом із заявою про усунення недоліків?

Відповіді юристів (3)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, треба знов подавати забезпечення.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Альона!

    Вам треба сплатити судовий збір і знову подати позовну заяву додавши до неї квитанцію про оплату судового збору.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Лазановський Василь Володимирович
    Лазановський Василь Володимирович 11 місяців тому

    Юрист, м. Коломия, 4 роки досвіду

    Доброго дня. Потрібно повторно подавати заяву про забезпечення доказів вже з долученою кватанцію про сплату судового збору. Для відкриття ж провадження у справі, на виконання ухвали потрібно тільки заявою долучити квитацію про сплату судового збору.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України