Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Опртотестовать завещание в случае введення в заблуждение моего брата. Его гражданская жена обминула и врала 10 лет что двое её детей от него. Также когда он писал завещание он был не в себе у него в голове опухоль мозга и он инвалид второй группы по зрению. Также у него есть психеотрическое заболевание. У него жёлтый билет по психиатрии. Я не знаю как нотариус вообще мог заверить завещание.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Світлана!
Це можна зробити лише в судовому порядку.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, м. Львів, 9 років досвіду
Доброго вечора. Ви можете переговорити з Вашим братом і повідомити йому про те, що його двоє дітей насправді не є його біологічними дітьми, якщо це справді так. Можуть ходити різні чутки, в тому числі неправдиві. Ви можете наполегливо попросити його зробити заповіт на Вашу користь.
Якщо він є досить значною мірою психічно хворим, то можуть визнати недійсним заповіт в судовому порядку. Зацікавлена особа в такому випадку може подати позов, в тому числі позовну заяву.
Очевидно, що він не є обмежено дієздатним, бо право на заповіт має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. Обмежено дієздатні та недієздатні не мають права залишати заповіти.