Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Кримінальне право, 10 січня 2024, питання №99867

Мені нанесли тілесні ушкодження, як мені діяти?

Мені завдали тілесні ушкодження, підкажіть, як мені діяти? Це сталося сьогодні увечері. Людина мене била, та залякувала. Спротиву я не чинив. Це відбувалося привселюдно. Мені потрібно знати як зняти побої та правильно написати заяву у поліцію. Підкажіть будь ласка правильну стратегію.
Я вважаю що закон на моїй стороні, та можна стягнути с особи компенсацію. В мене підозра як мінімум на зламане вухо та ушкодженний зуб.

Відповіді юристів (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Ілля!

    Довідку про тілесні ушкодження Вам може надати будь який травмопункт, і Вам треба звернутись туди негайно.

    З цією довідкою треба йти до поліції й подавати заяву про злочин.

    Згідно ст. 214 КПК України Вашу заяву повинні прийняти та протягом 24 годин внести відомості про це до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

    Далі Вас повинні визнати потерпілим.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Вам потрібно виклкати поліцію або одразу їхати до травмпункту. Тоді поліцію викличуть безпосередньо лікарі.

    Успіхів. З повагою!

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 4 місяці тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. Вам потрібно звернутись до поліції з письмовою заявою. Вам потрібно попросити там дозволу відвідати слідчого. Слідчий має направити Вас до судово-медичного експерта для визначення ступеня важкості тілесних ушкоджень.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович 4 місяці тому

    Адвокат, м. Київ, 30 років досвіду

    Доброго дня.

    Ви маєте право подати заяву до поліції або прокуратури про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).

    Після цього, протягом 24 годин, вказані відомості про вчинене кримінальне правопорушення, повинні бути невідкладно але не пізніше 24 годин, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з відкриттям кримінального провадження, про що заявник має право отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (на підставі статей 60 в 214 Кримінального процесуального кодексу України).

    У разі невнесення відомостей про вчинене кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин, заявник має право на протязі 10 днів, подати скаргу слідчому судді місцевого суду (на підставі статей 303-307 Кримінального процесуального кодексу України) та до місцевої прокуратури (стаття 36 Кримінального процесуального кодексу України).


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України