Юрист Турчин Ярослав Олексійович

Турчин Ярослав Олексійович

Юрист, г. Харьков

Возраст: 36 лет 15 лет опыта На проекте 2 года
Всего консультаций: 537 Полезных консультаций: 237

30 отзывов

Основные специализации

Популярные услуги

О себе

ПРАЦЮЮ НА РЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! НЕ ВИГАДУЮ СОБІ ЗАЙВИЙ СТАЖ, НЕ ПИШУ САМ СОБІ ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ З ЛИПОВИХ АКАУНТІВ. Практикуючий юрист (15 років реальної практики), член Асоціації правників України (з 2017). Досвід ефективного представництва інтересів клієнтів в судах в нестандартних справах - більше 12 років. Маю три вищі освіти (Україна). Магістр права (LL.M), викладач. За програмою подвійного диплому також отримав ступінь LL.M (Master of Laws) Варшавського Університету Менеджмента Collegium Humanum (Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska, Tytul zawodowy - Magister Prawa, LL.M). Готую до захисту дисертацію кандидата юридичних наук, PhD (Doctoral Law Researchers (Rechtswissenschaft Doctorat) in Universität Hamburg). У 2018 р. - кращий випускник ХІV Міжнародної літньої школи медіа права - професійного курсу для юристів у галузі свободи слова, доступу до інформації, захисту честі, гідності, ділової репутації та приватного життя людини, регулювання телерадіомовлення, преси, реклами, мережі інтернет.

Працював на посадах помічника керівника з юр.питань, юрисконсульта, керівника юр. служби, заступника керівника з кадрових та юрид. питань в установах держ. та приватної форми власності. 3 роки - приватна підприємницька юридична практика. Здійснював юридичний супровід громадян та приватних підприємств по цивільним, господарським та адміністративним справам, а також представництво в судах по категоріям зазначених спорів. Майже 10 років очолював Юридичну клініку (юридичну консультацію) при The Center for Cooperation & Support of International Projects.

Маю 5 років (2016-2020) успішного представництва інтересів клієнтів у Верховному Суді (України) в адміністративних та цивільних справах. З 2020 р. - юрпрактика та представництво інтересів в т.ч. громадян України за кордоном (Німеччина, інші країни Європи, США, Близький Схід, Азія) та дистанційно в Україні.


Отзывы (всего 30)

Alex
Alex Одеса
★★★★★
★★★★★
05 декабря 2023
Дякую за сувору правду, Ярославе! Бажаю Вам успіхів в нашій нелегкій професії.
Олександр
Олександр Київ
★★★★★
★★★★★
03 декабря 2023
Дякую за допомогу!
Олег
Олег Херсон
★★★★★
★★★★★
02 декабря 2023
Дуже добре все пояснив, після питань не залишилось

Последние консультации (всего 537)

проверено

Образование

СтранаУкраїна
ГородКиїв
ВУЗАкадемія праці, соціальних відносин і туризму
Факультетюридичний
Год начала2017
Год выпуска2019