Начните консультацию с юристом онлайн
10 років тому ми (бабуся, дочка та онука) приватизували 3-кімнатну квартиру в рівних долях, 1/3 кожній. Нещодавно померла бабуся не залишивши заповіту. Дочка з онукою хочуть мінімізувати витрати на вступ у спадщину. Чи може вступити у спадщину, за законом лише її донька (1лінія наслідування)? Чи потрібна письмова відмова онуки від спадщини? Які потрібно підготувати документи для нотаріуса?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Анна!
За законом в спадщину повинна вступити, як раз донька бабусі. В даному випадку онука, за наявності матері, права на спадщину немає.
Щодо документів, то це Вам скаже нотаріус, у якого Ви будете оформлювати спадщину.
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, г. Киев, 25 лет опыта
Общаться в чатеВітаю!
Онука не має права на спадщину.
Спадкоємцями першої черги є батьки, діти та чоловік (дружина) спадкодавця.