Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Наследство, 28 марта 2024, вопрос №104560

Гараж померлого батька

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, помер батько, залишився гараж і машина, чи маю я якесь право на це майно? Ще є його дружина(не моя мати). На гараж є договір купівлі-продажу, батько купив його у 1997 році. Я відкрила спадкову справу, але нотаріус каже, що все переходить до дружини батька. А як же я? Дякую

Ответы юристов (6)

    Карпенко Андрей Владимирович

    Вітаю!

    НОТАРІУС ПОМИЛИВСЯ. У ВАС Є ЧАСТКА.

    НЕДОСТАТНЬО ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ВІДПОВІДІ НА ВАШЕ ПИТАННЯ.

    ГОТОВИЙ ПРОКОНСУЛЬТУВАТИ З ЦЬОГО ПИТАННЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО.

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Анна!

    Якщо батько залишив заповіт на свою дружину, то, так, Ви не маєте право на спадщину. Якщо ж заповіту не було, то тоді Ви, як спадкоємець першої черги маєте право на 1/2 спадщини, так само, як і дружина батька.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Анна Клиент 30 дней назад

      Дякую Вам дуже! Заповіту немає!!! То ж буду чекати. Ще раз дякую! Мирного неба

      • Айвазян Юрий Климентьевич

        Прошу, Анна! Вдачі Вам!

    Босак Назар Орестович

    Доброго вечора. Можливо, що Ваш батько залишив заповіт на користь його останньої дружини. Якщо заповіту немає, то майно батька та його частка в майні, нажитому ним спільно з його останньою дружиною, можуть ділитись між спадкоємцями першої черги. Це-другий з подружжя, юридично діти, усиновлені та батьки.

    Давидко Ігор Анатолійович

    Мова імовірно йде про те, що Ви не прийняли спадщину (не подали нотаріусу заяву до 6 місяців про прийняття спадщини або не були зареєстрованими за місцем реєстрації батька на день його смерті). А дружина батька очевидно прийняла спадщину бо мабуть була зареєстрованою за місцем його смерті.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України