Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Нотариат, 08 июня 2024, вопрос №111874

Правильне написання довіреності

Добрий день! Знаходжусь за кордоном. Написав довіреність на маму, щоб вона мала право користуватися моєю валютною картою. Довіреність завірена консульством і на території України внесена нотаріусом в реєстр. В банку по довіреності не хочуть видавати кошти у валюті тому що в довіреності не написано ким виданий мій паспорт, вся інша інформація присутня і дата видачі паспорта.
Чи є це серйозна помилка в документі, щоб не видавати кошти моїй мамі? Дякую

Ответы юристов (2)

    Богун Сергій Павлович

    Доброго дня.

    Банк не має можливості провести Вашу ідентифікацію як власника рахунку '.

    Ідентифікація здійснюється за паспортом та іпн.

    Прокопець Олександр Васильович

    Добрий день!

    Фактично ні, не є помилкою.

    По суті у Вас довіреність, видана консульством, яка прирівнюється до нотаріально-посвідченої довіреності. Під час видачи довіреності, консульство перевірило всі документи, отже визнало їх правомочними і достатніми для видачі довіреності. Отже, така довіреність є законною і жодних підстав у бану не приймати її на зазначеній Вами підставі, немає.

    Більш того, в законодавстві відсутня норма, яка передбачає обов'язкову вимогу щодо внесення в довіреність даних про орган, що видав паспорт.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA