Начните консультацию с юристом онлайн
Добрий день. Моя придатність — Стаття 61 б) “Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони”
Але якщо відкрити Додаток 3 цього наказу, то там для Статті 61 б) вказана придатність “Механiки-водiї та члени екіпажів танків, самохідно- артилерійських установок, інженерних машин на базi танків, бойових броньованих машин, пускових установок ракетних частин”.
Питання: як так виходить, що Стаття 61 б) — в основній таблиці — придатний до частин забезпечення і ТЦК, а в додатку “водії танків і бойових броньованих машин”. Адже це не частини забезпечення, не ТЦК і це суперечить першій таблиці.
Яка інформація тут першочергова: велика таблиця чи додаток?
Чи можу я оскаржувати результати ВЛК, аби вимагати чітку фіксацію моєї придатності саме до конкретних видів служби, які відповідають моєму стану здоров'я? Чи конкретну фіксацію вони не роблять (з прописуванням видів служби), а просто ставлять статтю і букву?
Це вони дійсно так зробили, що обмежено придатні ніби-то в бойові частини НЕ мають потрапляти, але виходячи з Додатку 3 потрапляють?
Чи цей додаток не гарантує службу саме там, де вказано в таблиці, а просто описує додаткові вимоги для певних видів служби (куди можна, куди не можна)?
Дякую.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA