Задайте вопрос юристу

859 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 22 июня 2024, вопрос №113204

Як правильно тлумачити норми ЗУ та ПКМУ

Доброго дня!
У ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію та у ПКМУ 560 є норми стосовно поважних причин неприбуття за повісткою та термін щодо подальшого прибуттям у строк, що не перевищує сім календарних днів.
Питання таке: Ці сім днів з якої дати починають відраховуватись? Тобто якщо наприклад є повістка на 20.06 і є лікарняний від 20.06, то термін прибуття, згідно зазначених вище НПА буде в будь-якому разі 27.06 або сім днів з дня закриття лікарняного?
Як на практиці це тлумачать ТЦК?

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Максиме!

    24. У разі неприбуття у строк, визначений у повістці, громадянин зобов’язаний у найкоротший строк, але не пізніше ніж протягом трьох днів від визначених у повістці дати і часу прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ), повідомити про причини неявки шляхом безпосереднього звернення до зазначеного у повістці територіального центру комплектування та соціальної підтримки (відповідного підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ) або в будь-який інший спосіб з подальшим його прибуттям у строк, що не перевищує сім календарних днів.

    Ви повинні з'явитись до ТЦК упродовж тижня з дня повідомлення про поважну причину неприбуття. Якщо через тиждень Ви будете продовжувати знаходитись на лікарняному, прийдеться повідомляти ще раз.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA