Задайте вопрос юристу

859 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 24 июня 2024, вопрос №113321

Вилучення з військового обліку

Добрий день. У 1996 році(у 18 років) був оглянутий медкомісією та визнаний непридатним до військової служби(згідно ст.30а) із вилученням із військового обліку. Замість військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов'язаного мені видали обліково-послужну карту, на якій стоїть підпис комісара та гербова печатка.Чи вважаюся я військовозобов"язаним і чи потрібно оновлювати дані.

Ответы юристов (4)

    Прокопець Олександр Васильович

    Добрий день!

    Тут важливо чітко розуміти, що саме написано. Терміну вилучений не існує. Є знятий з обліку і виключений.

    Якщо Ви виключений з обліку, то ніхто, ніде, ніяк не може до Вас нічого пред'явити стосовно мобілізації та військового обліку.

    Всі вимоги будуть незаконні і будуть підлягати сткасуванню.

    Якщо ж "знятий", то Ви військовозобов'язаний і потрібно оновлювати дані.

    • Ростислав Клиент 3 месяца назад

      Добрий день,стоїть штамп,де пише ВИЛУЧЕННЯ)згідно статті 30 а).Скан додаю.

    Прокопець Олександр Васильович

    Ну не ідеально, але все одно, впевнений, що вилучення, малось на увазі виключення, отже Ви не є військовозобов'язаним, тому до Вас нічого пред'явити по закону не можуть. Якщо будуть вчиняти незаконні дії, то потрібто оскаржувати і боротись.

    Рекомендую на всяк випадок зберегти декілька номерів адвокатів для оперативного вирішення питань (мій повинен бути в профілі), якщо почнеться свавілля ТЦК на вулиці. В такому випадку негайно набирайте і нічого не підписуйте. Можуть лякати штрафами, кримінальною відповідальністю, затриманням.. Не ведіться!

    Ростислав Клиент 3 месяца назад

    Зрозумів.Дякую за зворотній зв"яязок.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA