Задайте вопрос юристу

843 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

10 июля 2024, вопрос №114888

Виклик у тцк, дійї та наслідки

Вітаю.

Підкажіть, у разі неявки по виклику тцк буде штраф? скільки таких викликів можна ігнорувати?

Ответы юристов (1)

    игнат Клиент 6 дней назад

    Виклик в тцк направляється замовним листом, цей лист може бути вручений на протязі 30 календарних днів, а потім повернутий. Тобто дата виклику не може бути меншою за 30 днів від дати відправки такого листа тцк. Я правильно розумію?


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA