Задайте вопрос юристу

859 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Хозяйственное право, 09 августа 2024, вопрос №117319

Как вернуть деньги за непоставленный товар?

У меня ФОП. Перечислила деньги за товар, товар выслали но не тот что нужно. Товар вернули. Поставщик обещал деньги вернуть, даже перечислил процентов 20 от суммы. За последние 2 месяца ни одного платежа от него. Напоминаем ему об этом регулярно. Его ответ - поступлений нет, ждите. Как можно вернуть деньги? Есть ли смысл подавать в суд на него?

Ответы юристов (3)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Олена!

    Вам необхідно направити лист-претензію до постачальника із вимогою щодо повернення коштів. Якщо дана вимога буде проігнорована прийдеться звертатись до суду.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Савченко Олександр
    Савченко Олександр месяц назад

    Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

    Здравствуйте!

    Вы заключали письменный договор с поставщиком?

    Начинать нужно с претензии. Если не будет положительного результата, тогда уже обращаетесь у суд.

    Могу составить как претензию, так и исковое заявление. По всем вопросам пишите на почту mailmessage@ukr.net

    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна
    Перепьолкіна Юлія Вячеславівна месяц назад

    Адвокат, г. Киев, 5 лет опыта

    Добрий день.

    У зв'язку з невиконанням постачальником своїх зобов'язань щодо поставки товару, покупець має право відмовитись від подальшого отримання товару та вимагати відшкодування збитків.

    В залежності від того як оформлені взаємовідносини між сторонами (наявність договору поставки, наявність рахунку фактури), перед подачею до суду, рекомендовано спочатку звернутись до постачальника з претензією в якій викласти свої аргументи щодо втрати інтересу до поставки товару та вимогою про повернення сплачених коштів.

    З повагою, адвокат Перепьолкіна Юлія


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA