Задайте вопрос юристу

861 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 01 октября 2024, вопрос №120388

Чи можна отримати відстрочку за еВОД якщо немає військово-обліковогодокумента виданого ТЦК?

Доброго дня! Шановні юристи допоможіть зрозуміти права на працевлаштування та отримання відстрочки.
Чоловік 35 років, у віці 20-ти років було присвоєно звання молодшого лейтинанта запасу, після закінчення вищого навчального закладу з проходженням курсу військової підготовки за програмою офіцерів запасу. Через три роки при зміні місця проживаняя в межах області, був знятий з обліку про що є відмітка у приписному, на новому місці проживання теж поставили відмітку у приписному посвідченні.
Військового квитка так і не отримав і не відвідував державних установ з того часу, за виключенням отримання ID-картки у віці 27 років та Приватбанку.
Чи можливо станом на зараз вперше оновити дані у Резерв+ та отримати електронний військово-обліковий документ для працевлаштування вчителем не за місцет реестрації проживання, та як вчитель отримати відстрочку за еВОД?

Ответы юристов (2)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Це ризиковано, але іншого варіанту для Вас не бачу. Треба повністю аналізувати Вашу ситуацію.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич 4 дня назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Олександре!

    Ви можете оновити дані через Резерв+.

    Щодо е-ВОД, то останній сформується за умови наявності Ваших даних у Єдиному реєстрі.

    З приводу працевлаштування, все залежатиме від роботодавця, оскільки деякі все ще не приймають електроний ВОД при працевлаштуванні, а вимагають саме паперовий.

    З приводу отримання відстрочки також виникає питання. Більшість ТЦК відмовляються визнавати е-ВОД. Тобто, спочатку ставиться питання про отримання паперового ВОД нового зразка замість приписного, а вже потім - оформлення відстрочки.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України