Начните консультацию с юристом онлайн
Добрый день, подскажите пожалуйста, пришло время менять временные права а оказалось что имеется 3 штрафа (по факту 1 штраф и 2 эвакуации при том что эвакуации были когда уже был належный користувач авто) узнали про это по факту в мрео. Можно ли перенести штраф на належного користувача? И что вообще делать в дланном случае?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Сергію!
Перш за все, нагадаю загальновідоме: відповідно до пункту 25¹ Постанови КМУ від 8 травня 1993 року № 340 обмін посвідчення водія, виданого вперше, проводиться без складання іспитів за умови вчинення протягом двох років з дня видачі такого посвідчення не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та не вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 286 Кримінального кодексу України.
У разі вчинення протягом двох років з дня видачі вперше посвідчення водія трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін такого посвідчення здійснюється із складенням теоретичного та практичного іспитів у територіальному сервісному центрі МВС (той же пункт.Постанови).
Крім того, постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксоване в автоматичному режимі, або про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), набирає законної сили після її вручення або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення, або під час її виконання у випадках, передбачених частиною першою статті 300-1 КУпАП.
А ТЕПЕР ПО СУТІ:
В будь якому випадку мова йде про оскарження постанови про порушення ПДР. При тому Ви повинні мати на увазі, що
"скаргу щодо постанови по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані за допомогою засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі в автоматичному режимі, постанов у справі про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 132-2 КУпАП, та/або про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), можна подати протягом десяти днів з дня набрання постановою законної сили".
В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин за Вашою заявою його може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу. В даному випадку або органом МВС, або судом.
Департамент МВС або суд при розгляді скарги на постанову по справі про адміністративне правопорушення перевіряє законність і обгрунтованість винесеної постанови і приймає одне з таких рішень:
Копія рішення по скарзі на постанову по справі про адміністративне правопорушення протягом трьох днів надсилається особі, щодо якої її винесено. В той же строк копія постанови надсилається потерпілому на його прохання (стаття 295 КУпАП).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 або 321 КУпАП.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення, якщо вона буде не на Вашу користь, може бути Вами також оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови. Її такоже може оскаржити Ваш законний представник, захисник, у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 7 та частиною першою статті 287 КУпАП. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
При оскарженні постанови в суді бажано скористатись послугами адвоката.
З повагою, адвокат Айвазян.