Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Уголовное право и процесс, 22 декабря 2024, вопрос №124418

Чим загрожують ТРИ адміністративних впровадження по незаконному перетину кордону

Доброго дня! Хлопець 23 роки, їздив до друга у Чернівці. Протягом місяця поїздок по Чернівецькій та Хмельницькій області його затримували військові із обвинуваченнями по наміру незаконно перетнути кордон, хоча він був достатньо далеко від кордону. Із собою у нього були лише документи. В результаті він має ТРИ адміністративних впровадження.

Чим це загрожує (чи може бути тепер кримінальна відповідальність)? Як вирішити це питання та закрити впровадження без додаткових проблем? Дякую!

Ответы юристов (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Ольга!

    Адмінистративне провадження може бути закрите в двох випадках:

    1. Або Ви оскаржите його і апеляційний суд прийме рішення на Вашу користь.

    \2. Або Ви заплатите штраф після рішення суду і тим самим позбавитесь відкриття щодо Вас виконавчого провадження з усіма наслідками, які з того витікають.

    Кримінальна відповідальність настає відповідно до Кримінального кодексу України.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Ольга Клиент 4 часа назад

    Дякую за відповідь! Поясніть, будь ласка щодо саме кримінальної відповідальності. Дуже хвилюємося саме за кримінальні наслідки, тому що військові погрожували хлопцю, що «спіймали» його вже втретє і після трьох адміністративних впроваджень настає кримінальна відповідальність і його посадять у вʼязницю.

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Прошу, Ольга!

      Кримінальна відповідальність настане тільки у тому разі, якщо хлопця притягнуть до відповідальності за статтею ККУ. Сама по собі наявність 3-х адмінистративних правопорушень не надає можливості притягнути до кримінальної відповідальності.

      Адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність (абзац перший статті 9 КУпАП).

      Адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені цим Кодексом, настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності (абзац другий статті 9 КУпАП).

      Адміністративна відповідальність за правопорушення настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності.

      Адміністративна відповідальність - це реалізація адміністративно-правових санкцій, застосування адміністративних стягнень.

      Поняття кримінальної відповідальності відповідає родовим ознакам відповідальності юридичної і водночас характеризується своїми видовими, Безначальними ознаками. Ними є такі:

      кримінальна відповідальність становить собою реальну взаємодію спеціальних органів держави і особи, визнаної винною у вчиненні злочину, внаслідок чого ця особа зазнає певних обмежень;

      кримінальна відповідальність - це вид державного примусу, що знаходить своє вираження насамперед в осуді злочинця і його діяння обвинувальним вироком суду, а також у покладанні на винного додаткових позбавлень і обмежень;

      вид і міра обмежень особистого (наприклад, позбавлення волі), майнового (наприклад, штраф) або іншого характеру (наприклад, позбавлення права обіймати певні посади), визначені тільки в кримінальному законі, перш за все у санкції статті КК, що передбачає відповідальність за вчинений злочин;

      зазнавання таких обмежень завжди носить вимушений, а не добровільний характер. оскільки їх застосування є обов'язком спеціально уповноважених органів держави;

      кримінальна відповідальність можлива лише за вчинення злочину, що виступає як підстава такої відповідальності.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA