Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня, йде судовий процесс, який впливає на можливість оформлення відстрочки, але прийшла повістка, що я маю зробити, щоб не отримати штрафу та не бути мобілізованим до остаточнього рішення. Суд про встановлення опіки та визнання особи недієздатною (моя бабуся інвалід 1а групи безсрочно). Є ухвала на 1ше засідання на середину березня, також готове подання з опіки та соц захисту про рекомендації моєї кандидатури опікуном. Але для оформлення відстрочки потрібне саме рішення...
1. Чи можу я подати клопотання по забезпечення позову та забороні тцк вчиняти дії моб характеру в відношенні мене?
2. Якщо можу, може це якось вплинути на подальший судовий процесс (тцк наприклад втрутяться в нього чи ще щось)?
3. Чи можуть вони скасувати таке клопотання чи не прийняти до уваги? і це буде стосуватися тільки того тцк де я на обліку чи будь якого?
4. Кому подавати це клопотання - черговому судді чи тому хто справу веде? і які документи додавати до нього?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Володимире!
Ви повинні будете обгрунтувати, чим саме невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду про призначення Вас опікуном.
Зазвичай, суд може винести ухвалу про забезпечення позову за наявності мобілізаційного розпорядження. Сама по собі повістка на уточнення даних не зазначає, що Вас мобілізують (на думку більшості суддів).
Забезпечення позову – це вжиття судом, в провадженні якого знаходиться справа, заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача, які гарантують за його позовом про присудження реальне виконання позитивно прийнятого рішення.
Забезпечення позову може бути подано як особою, яка пред'явила позов до суду, так і будь-якою іншою особа, яка бере участь у справі, а саме: 1) позивач; 2) відповідач, який пред'явив зустрічний позов; 3) третя особа, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору; 4) органи та особи, яким за законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
За змістом ч. 1 ст. 151 ЦПК України єдиною підставою для забезпечення позову є відповідна заява будь-якої з осіб, котрі беруть участь у справі. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи після відкриття провадження у ній (за винятком випадку, передбаченого ч. 4 ст. 151 ЦПК), якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
У заяві вказуються: причини, у зв’язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову (ст. 151 ЦПК).
ТЦК не мають втручатись у судовий процес, стороною якого він не є.
Рішення про забезпечення позову відноситься виключно до компетенції судді. Тож, останній може, як задовільнити заяву так і відмовити у останній, якщо не знайде достатньо підстав для забезпечення позову.
Забезпечення позову буде діяти тільки на той ТЦК, у якому Ви перебуваєте на обліку.
Заява про забезпечення позову подається судді в провадженні якого знаходиться справа.
Заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити:
З повагою, адвокат Айвазян.