Задайте вопрос юристу

915 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Судебная практика, 17 марта 2025, вопрос №128737

Коли потрібно з'явитись до виконавчої служби, якщо суд виніс вирок 28днів тому, щоб виконавча не надсилала листи за місцем прописки

Доброго дня. Суд по кредиту прийняв рішення, що позивач правий в даному спорі і погодив суму що вимагав позивач.
Тепер термін на подачу апеляції 30 днів спливає через 2дні. Коли мені потрібно з'явитись до виконавчої служби, щоб мені не надсилали лист за місцем прописки та щоб не блокували рахунки?

Заздалегідь дякую.

Ответы юристов (3)

    Чутчев Олег Олексійович
    Чутчев Олег Олексійович месяц назад

    Адвокат, г. Черновцы, 7 лет опыта

    Вітаю. Тут ще потрібно розуміти - в яку виконавчу службу позивач звернеться з виконавчим листом: приватний чи державний виконавець.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Ольга!

    Справа втім, що виконавча відкриє виконавче провадження щодо стягнення заборгованності тільки після того, як рішення суду набере законної сили, стягувач отримає виконавчий лист та передасть останній до виконавчої служби.

    Тож, в принципі, допоки виконавчий лист не опинеться у виконавця Ви навіть не знатимете, хто саме відкриватиме провадження. Як варіант, після набрання рішення законної сили, тобто через два дні, Ви можете звернутися до виконавчої служби із відповідним питанням.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Тимченко Анастасия Александровна
    Тимченко Анастасия Александровна месяц назад

    Адвокат, г. Николаев, 28 лет опыта

    Зверниться до позивача, якщо ви згодні виконати рішення суду та домовтесь щоб він взагалі не звертався до виконавчої служби. Наприклад сплатить повністю борг. Тому що якщо всеж позивач звернеться до виконавчої служби, ви навряд встигнете до винесення постанови, а це +10% виконавчого збору до суми та арест рахунків, а може й майна.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України