Задайте вопрос юристу

321 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 23 мая 2020, вопрос №20212

Мне выходить на работу после декретного отпуска а мне говорят что нету мест

Мне на работе сказали что для меня нету места и подходящего графика и просят перевестись в другой магазин но я не хочу потому что детский сад рядом с работай и дом тоже


Ответы юристов (1)

  Адвокат Евгений Александрович
  Адвокат Евгений Александрович 12 дней назад

  Адвокат, г. Киев, 26 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Добрий день!

  Згідно до вимог ст 184 Кодексу законів про працю України:

  "Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов'язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям - за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.

  При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов'язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмова у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку.

  Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору".

  Ви маєте право подати скаргу до Державної інспекції праці для проведення перевірки та вжиття заходів реагування.

  Успіхів Вам!

  0

Похожие вопросы