Задайте вопрос юристу

385 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 03 августа 2020, вопрос №25792

Чи може жінка обвинувачувати мого чоловіка в тому що він зробив її дитину і та що вона подасть на ДНК і він буде повинен сплачувати аліменти якщо кажеться це його дитина чи таке можна і яке право має вибрати чоловік? Якщо дитина укажеться його що потрібно буде йому?

Чи може жінка обвинувачувати чоловіка в тому що він зробив її дитину, і та що вона подасть на ДНК і він буде повинен сплачувати аліменти якщо окажется його ребёнок. Яке право зможе вибрати чоловік. І як повинен поступити правельно на суді? І вона звинувачує його хоч при цему він каже що він не впевнений що то його дитина.. І він не був женатый на ній. Зовсім нічого. Що буде? Як то укажеться його дитина? Чекаю на відповідь. дякую за інформацію.

Ответы юристов (2)

  Костюк Любовь Тарасовна
  Костюк Любовь Тарасовна месяц назад

  Юрист, г. Киев, 21 год опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Мати дитини може звернутися в суд для встановлення батьківства, якщо експертиза доведе що батьком дитини є цей чоловік, то внесуть зміни до свідоцтва про народження, і мати зможе звернутися до суду для стягнення аліментів, якщо дитині не виповнилось 3 роки, то і на себе до досягнення дитині 3 років.

  0 / 0
  Костромина Виктория
  Костромина Виктория месяц назад

  Адвокат, г. Киев, 19 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  добрый день

  может

  она может обратиться с иском в суд и если он не признает отцовство - то назначат днк єкспертизу - и если она подтвердит отцовство -ваш муж будет платить алименты на ребенка и на нее до 3х лет и все судебные издержки

  нужна детальная консультация или помощь в подготовке документов ( заявы, иски т .п.) - обращайтесь через сайт, с ув Виктория Костромина

  0 / 0

Похожие вопросы