Задайте вопрос юристу

829 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 28 октября 2020, вопрос №31724

Що робити, коли керівник ображає підлеглого?

Що робити і куди звертатися, коли керівник гнобить, ображає і психологічно тисне на підлеглого, щоб другий звільнився? Претензій до роботи нема, є тільки особиста неприязнь.

Ответы юристов (2)

    Кальницкий Георгий  Валериевич

    Загальна рада - подати в суд про захист честі і гідності і проти цькування, та визнати його образи наклепом і психологичним цькуванням. Але це довго і копітко, важливо зібрати фактичний матеріал як докази і переконати суддю, що це не ваші фантазії, а реальні факти образ. І так, не факт ще, що судді буде цікаво в цьому розбиратися. Тобто не чекайте швидкого, а головне позитивного результату. До суду подавати бажано, але це витрати на юридичну допомогу. Ви її потягнете? По хорошому вам треба змінити роботу, якщо можливо. А вашому начальнику потрібна допомога психіатра, він явно не здорова людина, але це вже не юридичне питання.

    Адвокат Евгений Александрович

    Здравствуйте!

    Рекомендую начать с подачи:

    - жалобы в Государственную инспекцию труда для проведения проверки и принятия мер реагирования.

    Если не будет результата, то Вы имеете право подать иск в суд о защите чести, достоинства, деловой репутации.

    Всего доброго!

    Удачи Вам!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України