Задайте вопрос юристу

223 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 21 августа 2019, вопрос №3411 100 грн.

звільнення з роботи за власним бажанням

Доброго дня. Мене мучить ситуація з моім звільненням з роботи. Я підписав контракт з ЗСУ 31.07.19 і 31.07.19 мене звільнили з роботи. Заява була написана 30.07.19 за власним бажанням але на цей момент відділ кадрів знав про мою ситуацію і всерівно мене звільнили, я також є учасником АТО. У мене запитання чи можу я востановитись на роботі через суд. Якщо так то куди можна звернутись в м. Житомир. Дякую.

  Ответы юристов (3)

   Хандрыга Татьяна Вадимовна
   50%
   Хандрыга Татьяна Вадимовна 6 месяцев назад

   Юрист, г. Дніпро, 2 года опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   Доброго дня! Дійсно, відповідно до ст. 119 КЗпП: працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток.

   Проте, у Вашій ситуації, наявна, написана Вами власноруч , заява про звільнення за власним бажанням. Отже, Ви таким чином самі зробили волевиявлення щодо звільнення з роботи. Задля звернення до суду для поновлення Ви повинні бути незгодні із звільненням, тобто воно має бути незаконним. Оскільки Ви самі написали заяву, вам її погодили, підстав для звернення до суду немає.

   1
   Костромина Виктория
   25%
   Костромина Виктория 6 месяцев назад

   Адвокат, г. Київ, 18 лет опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   Согласна с коллегой!

   Вы написали заявление по собственному желанию и пока не было приказа на увольнение - Вы его могли отозвать . А сейчас уже поздно и в судебном порядке - это тоже бесполезно..

   0
   Клострейх Олена Володимирівна
   25%
   Клострейх Олена Володимирівна 5 месяцев назад

   Юрист, г. Львів, 4 года опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   Одним з способів звернутись в суд -це знайти неправомірні діє при звільненні ось наприклад:

   Згідно зі статтею 116 Кодексу законів про працю, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Тобто, останній робочий день – це день, коли мають здійснити всі виплати у випадку, якщо працівник «на місці»

   0

  Похожие вопросы