Начните консультацию с юристом онлайн
В суді буде розглядатися справа про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню. На даний час сестра не може бути присутня на судовому розгляді, так як вона у відїзді. Чи можливо бути представником в суді по справі рідної сестри по довіреності, засвідченій нотаріально? В Довіреності прописано, що я можу представляти її інтереси в суді.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Киев, 19 лет опыта
Добрий день, Марино.
Відповідно до статті 60 Цивільно-процесуального кодексу України (далі-ЦПК), представником у суді може бути адвокат або законний представник.
Стаття 61 ЦПК чітко визначає перелік осіб, які не можуть бути представниками у суді:
1)особи, які беруть участь у справі в якості секретаря судового засідання, експерта, спеціаліста, перекладача та свідка помічника судді, який розглядає справу.
2) особи, які представляють або представляли іншу особу, інтереси якої у цій справі суперечать інтересам її довірителя;
3) судді, прокурори, слідчі, працівники підрозділів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність.
Згідно статті 62 ЦПК, повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені довіреністю фізичної або юридичної особи, посвідченою нотаріально.
Якщо Ви не підпадаєте під три категорії, визначені у статті 61 ЦПК, і у Вас є довіреність на представництво, посвідчена нотаріально, то у Вас є право представляти інтереси Вашої сестри.
З повагою.
Адвокат, г. Днепр, 26 лет опыта
Добрый день!
В соответствии со статьей 60 Гражданского процессуального кодекса Украины:
Особи, які можуть бути представниками
1. Представником у суді може бути адвокат або законний представник.
2. Під час розгляду спорів, що виникають з трудових відносин, а також справ у малозначних спорах (малозначні справи) представником може бути особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність,
Таким образом, Вы можете быть представителем (при наличии доверенности):
- если Вам исполнилось 18 лет,
- дело, по которому Вы будете представлять интересы сестры относится к категории малозначительных - найдите ухвалу суда об открытии производства и посмотрите - признал ли суд данное дело малозначительным - если да - Вы можете смело представлять интересы сестры.
С уважением, адвокат Татьяна Власенко